Başvurunuz Gönderiliyor...

Başvurunuz Bizlere Ulaşmıştır!

Teşekkürler

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi

Yasal Uyarılar

TK Pazarlama ve Marketçilik A.Ş web sitesine yönelik yasal uyarılar:

 

  • TK Pazarlama ve Marketçilik A.Ş web sitesinde yer alan tüm içerik, görüş ve bilgiler TK Pazarlama ve Marketçilik A.Ş. tarafından, güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan ve üçüncü kişilerden elde edilen bilgi ve veriler kullanılarak hazırlanmıştır.

 

  • TK Pazarlama ve Marketçilik A.Ş. web sitesinde yer alan içerik, görüş ve bilgiler sadece bilgi ve gösterge amaçlı olup, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu sebeple okuyucuların; bu siteden elde edilen bilgil/görüş ve içeriklere dayanarak hareket etmeden önce, bilgilerin doğruluğunu teyit etmeleri/ettirmeleri önerilmektedir.

 

  • TK Pazarlama ve Marketçilik A.Ş. gerek üçüncü kişilerden gerekse güvenilir kaynaklardan elde edilen ve web sitesinde yer alan bu bilgilerin doğru, eksiksiz ve değişmez olduğunu garanti etmediği gibi bu kaynaklardan edinilen görüş ve düşünceler Bankayı bağlamamaktadır. Okuyucuların bu bilgilere dayanarak aldıkları kararlarda sorumluluk tamamen kendilerine ait olup bilgilerin eksikliği ve yanlışlığından TK Pazarlama ve Marketçilik hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

 

  • Ayrıca, TK Pazarlama ve Marketçilik A.Ş. çalışanlarının ve danışmanlarının, web sitesinde yer alan içerik, görüş ve bilgiler dolayısıyla ortaya çıkabilecek, doğrudan veya dolaylı zararlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

Okuyucunun, TK Pazarlama ve Marketçilik A.Ş. web sitesine girmesi veya web sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi kullanması, yukarıda belirtilen koşulları kabul ettiği anlamına gelmekte olup, TK Pazarlama ve Marketçilik gerek bu yasal uyarıda yer alan koşulları ve hükümleri, gerekse de web sitesinde yer alan her türlü içerik, görüş ve bilgiyi önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

 

Yer sağlayıcı: TK Pazarlama ve Marketçilik A.Ş.

 

Yetkili Denetim Organı: Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) 

Telefon: +90 312 281 24 00
Posta Adresi: Saray Mh. Gıdacılar Cd. No. 11 Kahramankazan/ANKARA