Kooperatif Market

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri ailesinin bir üyesi olan şirketimiz, karlılıktan ziyade ortaklarımızın ve çiftçilerimizin ürünlerini olumsuz piyasa şartlarına karşı korumayı hedeflemekte, uygun piyasa fiyatlarında satın almakta ve işleyerek değerlendirmektedir. Çiftçilerimizden aldığımız doğal ürünleri fabrikalarımızda uluslararası standartlarda işleyerek halkımıza ekonomik, kaliteli ve doğal gıda tüketim imkanı sunmaktayız.

Koopgross

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri ailesinin bir üyesi olan şirketimiz, karlılıktan ziyade ortaklarımızın ve çiftçilerimizin ürünlerini olumsuz piyasa koşullarına karşı korumayı hedeflemekte, uygun piyasa fiyatlarında satın almakta ve işleyerek değerlendirmektedir.

Koopbakkal

KoopBakkal; Tarım Kredi Kooperatif Marketleri bünyesinde kaliteden ödün vermeden uygun fiyatla halkımıza sunulan temel tüketim ürünlerinin, Türkiye geneline yaygınlaştırılmasıyla hem tüketicilerimizin uygun fiyatlı ürünlere erişimini kolaylaştırmak hem de bakkal esnafımızın faaliyetlerinin desteklenmesi amacı ile verilecek bayilikler kapsamında, bakkallarımızın kaliteli ürünü uyun fiyata satmalarını sağlayacak yapıya dahil edilmesi için oluşturulan geniş tabanlı bir işbirliğidir.

Çerez Politikamız

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde tarayıcı çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullandığınızda bu şartları kabul etmiş olursunuz.