3 Bini Aşkın Satış Noktamız ile Türkiye'nin Her Köşesinde Biz Varız

05 Aralık 2023

Kooperatif Market olarak “Ankara Merkez Market” adıyla ilk mağazamızı 01 Mart 2017 tarihinde Ankara Bahçelievler’de müşterilerimizle buluşturduk.

16 Aralık 2020 tarihinden bugüne, Tarım Kredi Grubu’nun gıda perakendeciliği alanındaki iştiraki olarak Türkiye’nin 81 ilinde, perakende sektöründe yenilikleri uygulayan ve stratejik hamleler ile fiyat regülasyonu görevini de üstlenmekle birlikte fiyat belirleyen konumu ile enflasyonla mücadelede öncülük eden dev bir perakende zinciri olarak ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyoruz.

Kaliteden ödün vermeden uygun fiyatla halkımıza sunulan Tarım Kredi markalı temel tüketim ürünlerinin, Türkiye geneline yaygınlaştırılmasıyla hem tüketicilerimizin uygun fiyatlı ürünlere erişimini kolaylaştırmak hem de bakkal esnafımızın faaliyetlerinin desteklenmesi amacı ile verdiğimiz bayilikler kapsamında, bakkallarımızın kaliteli ürünü uyun fiyata satmalarını sağlayan yapıya dahil edilmesi için oluşturduğumuz KOOPBAKKAL projemizde 2022 yılı sonu itibari ile 6 ilde 250 KOOPBAKKAL faaliyete başlamış olup 2023 yılı sonunda 1.000 KOOPBAKKAL bayimizin olmasını hedefliyoruz.

 

3 BİNİNCİ SATIŞ NOKTAMIZ DEPREM BÖLGESİNDE

Deprem bölgesindeki konteyner kentlerde, halkımızın temel ihtiyaçları ve temizlik malzemelerinden taze meyve sebzeye kadar her türlü ihtiyaçlarını hızla karşılayabilmeleri adına açtığımız Konteyner Marketleri'miz ile yaraları hep birlikte sarmak için çalışıyoruz. Ağustos ayı sonunda deprem bölgemiz olan Adıyaman Bağpınar'da açtığımız 200 metrekarelik konteyner marketle birlikte 3 Bin satış noktasına ulaştık.

Deprem felaketinin yaşandığı 6 Şubat'tan sonra bölgede ihtiyaçların giderilmesi için çok güçlü bir çalışma yürüterek Adana'da 5, Adıyaman'da 5, Elazığ'da 2, Gaziantep'te 8, Hatay'da 1, Malatya'da 6, Osmaniye'de 5, Şanlıurfa'da 2 ve Kahramanmaraş'ta 2 olmak üzere toplam 36 satış noktamızı açtık.

Yılsonuna kadar deprem bölgesinde Adıyaman'da 7, Gaziantep'te 3, Hatay'da 5, Malatya'da 3, Osmaniye'de 3 ve Kahramanmaraş'ta 7 olmak üzere toplam 28 satış noktası daha açmayı hedefliyoruz.

Türkiye'nin 81 ilinde, 2023 yılı sonunda 4 Bin satış noktasına ulaşma hedefimize doğru emin adımlarla yürüyoruz.

İlk günkü özenle hep #yanıbaşınızdayız.

Galeri
Çerez Politikamız

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde tarayıcı çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullandığınızda bu şartları kabul etmiş olursunuz.