Başvurunuz Gönderiliyor...

Başvurunuz Bizlere Ulaşmıştır!

Teşekkürler

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi

Tarihçemiz

Türkiye’nin tarımsal kredi ve girdi lideri, çiftçilerin sosyoekonomik güvencesi durumunda olan Tarım Kredi Kooperatifleri bugün, Merkez Birliğine bağlı bölge birlikleri, kooperatifleri, hizmet büroları, şirketleri ile Ülkemiz ve dünya için tarımın, stratejik önemini kavramış ve sektörün en büyük öncü kuruluşu olan Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri, ülke tarımının iftihar kaynaklarından biri haline gelerek Türkiye’nin en büyük çiftçi kuruluşu olmuştur.

Tarım Kredi Kooperatifleri görevlerini yerine getirmek ve kuruluş amacını ifa etmek üzere hâlihazırda 1805 hizmet noktası, 17 bölge birliği, 800 bin ortağı ve 15 şirketi ile Türkiye’nin en güçlü paydaş yapısına sahip grubudur.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatif Market olarak Ankara Merkez Market adıyla ilk mağazamızı 01 Mart 2017 tarihinde Ankara Bahçelievler’de müşterilerimizle buluşturduk. 16 Aralık 2020 tarihinden bugüne, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri’nin gıda perakendeciliği alanındaki iştiraki olarak TK Tarım Kredi Pazarlama ve Marketçilik Anonim Şirketi adı ile faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Misyon

Çiftçilerimizin alın teri olan kaliteli ve
doğal ürünleri, fabrikalarımızda ve iş ortaklarımız ile ülkemizin yerli ve milli markaları haline getirip uzman market konseptinde tüm kanallarda müşterilerimizle buluşturmak

Vizyon

Kaliteli ve doğal ürünlerimizi tüketici beklentisine uygun şekilde uzman market konseptinde tüm satış kanallarında bulundurmak, oluşturulan istihdam ve sektördeki konumu ile paydaşlarımıza ve ülke ekonomisine katkı sağlamak

Değerlerimiz

Müşterisine sadık marka olmak,
Güven, Kalite, Uzmanlık, Doğallık, 
Daima "En İyisini" yapmak,
Gücümüzü aldığımız
"Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri"ne değer katmak