Başvurunuz Gönderiliyor...

Başvurunuz Bizlere Ulaşmıştır!

Teşekkürler

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi

Kooperatif Market Hizmet Ağını Genişletiyor!

Genel Müdür Yardımcımız Sn. Metehan AYDIN, Gümüşhane Belediye Başkanı Sn. Ercan ÇİMEN, Erzincan Valisi Sn. Mehmet MAKAS, Tunceli Valisi Sn. Mehmet Ali ÖZKAN ile temaslarda bulundu.

Çiftçimizin el emeği ürünleri tüketicilerimiz ile buluşturduğumuz hizmet ağımızı bu bölgelerde de yaygınlaştırmak adına değerlendirmeler yapan AYDIN aynı zamanda bölgede faaliyet gösteren kadın kooperatifleri ürünlerinin değerlendirilmesi noktasında da bilgi alışverişinde bulundu.

Anadolu’nun Bereketi yerli, kaliteli ve doğal ürünleri mutfaklara taşıdığımız Kooperatif Market Mağazaları 50 ilde hizmet vermektedir. Yurdumuzun her köşesinde tüketicilerimizle buluşmak adına çalışmalarımızı gayretle devam ettireceğiz.

Mağazalarımızda ülkemizin bereketli topraklarında yetişen hammaddelerden ürettiğimiz ürünlerin yanı sıra, Anadolu’nun hamarat ellerinden çıkmış Kadın Kooperatifi ürünlerinde de yer veriyoruz. Topraklarımızda dökülen her alın terinin karşılığını tam anlamıyla alabilmesi için tüm üreticilerimize destek veriyoruz.

Fotoğraf Galerisi